Безкоштовна доставка по США (Media Mail) на покупку книг більше $25!

 

UkiDZ Books -це маленьке захоплення Дмитра та Олі. Воно народилося не тільки з великого бажання навчити нашого синочка української мови, а ще й з надії, що він буде її любити і використовувати. І ми звернулися до книги, і одразу зрозуміли, що знайти українську книгу за розумною ціною в США - є справою майже неможливою.

Дитяча книга стала найкращим подарунком для нашого малюка.

Бачучи його радість від кожної нової книги - подарунка з України, нам захотілось подарувати цю радість іншим українським родинам за кордоном та їх діточкам.

 

На нашому Інтернет сайті представлені книги, які ретельно відібрані нашою сестрою Наталею, котра має чималий досвід роботи з дітьми дошкільного та шкільного віку в Штатах, а також співпрацює з декількома суботніми школами українознавства. Книжки для дітей від 2 до 5 рочків також тестуються нашими власними дітьми і хочемо сказати, що це чи не найважливіший тест!

 

Книги для дітей різного віку і різних уподобань.

Ми налагоджуємо контакти з низкою найвідоміших українських видань і навіть книгарень.

 

Крім того практикуємо розповсюдження найпопулярнішого щомісячного журналу для українських дітей “Малятко” (можна із передплатою на півріччя).

 

Вважаємо, що багатющі народні та культурні традиції наших  предків у справі  виховання  дітей, варті  продовження.  Отож, головною метою для  нас є - допомагати зацікавленим родичам всесторонньо розвивати  дитину, на  чудових і яскравих прикладах, образах формувати у її серці  почуття любові, добра,і справедливості.

У наш вік технологій ми можемо вберегти справжні національні і сімейні цінності саме завдяки їй - КНИЗІ. Подаруйте цю радість вашій дитині.

 

Якщо у вас є якісь питання, будь ласка натисніть тут.

 

Дмитро, Оля, і Наталя.